Pre-matchparty vanaf 17u30!

© Eendracht Aalst

Het staat vast! De sfeer van de grote dagen keert donderdagavond terug in en rond het Pierre Cornelisstadion. Na één dag gingen al meer dan 1.000 kaartjes de deur uit via de online ticketshop. Vak K is reeds voor de helft gevuld en loopt wellicht vol om onze ploeg naar de eindrondefinale te stuwen.

De supporters worden vanaf 17u30 verwacht vooraan het stadion voor een pre-matchparty, georganiseerd door de club en de supportersfederatie. Er komt een buitentoog aan het restaurant. Een DJ zal voor de ambiance zorgen en ons opwarmen voor de wedstrijd die om 19u30 start. De extra vaten zijn alvast besteld!

Onze ploeg zal massaal gesteund worden. Mis deze afspraak niet en bestel jouw tickets via deze link

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje