Culinaire verwennerij bij Eendracht Aalst

Chefs Filip Vanmalder en Jurgen Cooman kijken uit naar 12 september!

Onze supporters en sponsors kunnen binnenkort op zondagmiddag komen genieten van heuse topgastronomie aan een betaalbare prijs. Food, Tastes & more en Traiteur Jurgen slaan daarvoor de handen in mekaar. De verfijnde gerechten zullen ter plaatse bereid worden met dagverse en seizoensgebonden producten.

Beide chefs hebben Aalsters bloed door de aders stromen. Jurgen Cooman is bekend uit de carnavalswereld en veroverde de prinsenscepter in 2009. Filip Vanmalder, die nog actief was als opleider in onze jeugdwerking, deed tijdens en na zijn deelname aan “De Beste Hobbykok van Vlaanderen” unieke ervaringen op aan de zijde van Peter Goossens, Sergio Herman en Wout Bru. Hij ging zich verdiepen in de keuken van nog meer topchefs en haalde zijn inspiratie ook uit vele culinaire reizen.

Voor Restaurant Eendracht hebben Filip en Jurgen een VIP-formule uitgewerkt. Hun menu voor de eerste thuiswedstrijd van zondag 12 september tegen Belisia Bilzen doet ons alvast watertanden:

Kick-off amuses

⚽️

Gazpacho Andaluz

⚽️

“Mar Portuguesa”

⚽️

Mooie meid / zomerse groentjes / tatjespap / bisque van Noordzeegarnalen

⚽️

Pina Colada

⚽️

Koffie/Thee

€ 65 (incl. btw/wedstrijdticket)

Reserveren voor de VIP-formule is mogelijk tot woensdagmiddag 8 september via het formulier op onze clubwebsite of via [email protected]. Supporters die bij de verlenging van hun abonnement voor een gouden voordelenpakket opteerden kunnen eveneens al inschrijven.

Daarnaast verzorgt onze spelerskok een Eendracht-formule in het clubrestaurant:

Uitgebreid koud buffet

Roti met fruit – Rosbief op een bedje van groenten –
Meloen vergezeld met rauwe ham – Gekookte zalm –
Tomaat garnaal – Assortiment fijne vleeswaren –
Verse groenten – Koude aardappeltjes – Rijst – Mini-broodjes…

⚽️

Tiramisu

⚽️

Koffie/Thee

€ 25 (excl. wedstrijdticket)

De reservaties voor de Eendracht-formule verlopen via de webshop en zijn mogelijk tot donderdagmiddag 9 september.

Kinderen tot en met 12 jaar eten in de beide formules mee aan de helft van de prijs.

Na het laatste fluitsignaal start onze huis-DJ de afterparty met ambilight!

728 × 90 Leaderboard
728 × 90 Leaderboard 1
728 × 90 Leaderboard 2
728 × 90 Leaderboard 3
728 × 90 Leaderboard 4
728 × 90 Leaderboard 5

ONZE PARTNERS

  • Plastiek Hofstade
  • X3
  • Thoen
  • Arijs Begrafenissen
Toegevoegd aan winkelmandje