Aan de echte fans van Eendracht Aalst

© Eendracht Aalst

Al zes maanden zijn er enkele kwaadwillende individuen en organisaties die niet willen dat onze club succesvol is. Ze blijven campagnes vol leugens en laster tegen onze club voeren. De meest recente berichten in de pers over het ontslag van onze mascotte Julien (Zwawi) en de breuk met Vantjen (EA-TV) zijn, net als eerdere berichten, volledig onwaar en ongegrond.

Wij willen aankondigen dat we aanstaande maandag via onze advocaten juridische stappen zullen ondernemen tegen personen en organisaties die doorgaan met het verspreiden van ongefundeerde en valse berichten over onze club. Wij nodigen de echte Eendracht Aalst-fans, die in ons en ons team geloven, uit om samen met ons te strijden tegen deze kwaadwillende individuen en achter ons team te staan op weg naar het kampioenschap, door de tribunes te vullen bij zowel thuis- als uitwedstrijden.

IENDRACHT VEROIT!

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje