Eendracht Aalst verwelkomt nieuwe sponsor

Eendracht Aalst verwelkomt nieuwe sponsor Eendracht Aalst verwelkomt nieuwe sponsor
Het beursgenoteerde bedrijf Juubeo heeft zopas een sponsorovereenkomst gesloten met onze club. Juubeo Tech is onder meer eigenaar van een revolutionaire veilingsite. Luxeproducten worden er aangeboden voor een fractie van de winkelwaarde. Het is de eerste wereldwijde coöperatie in zijn soort. 
 
Aanstaande zaterdag tijdens het spaghettifestijn zal onze nieuwe sponsor al een eerste keer te zien zijn. Juubeo zal er verschillende smartphones veilen. Wie zijn tablet, laptop of smartphone meebrengt kan deelnemen aan deze gratis veiling. Iedereen kan zich zaterdag kostenloos registreren aan de stand van Juubeo aan de inkom. Elke deelnemer steunt ook onze club.  

Hoe werkt een Juubeo veiling?

Onder meer Apple producten, luxe reizen en luxe wagens worden hier geveild. Het hoogste unieke bod wint de veiling. Een iPhone Plus kan bijvoorbeeld worden aangeboden voor maximum 10 euro. Deze kan de deur uitgaan voor 8,92 euro als dit bedrag het hoogste unieke bod is. Wanneer het maximum aantal biedingen bereikt is, stopt de veiling en weet je meteen of je gewonnen hebt. Elke nieuwe gebruiker ontvangt 50 gratis credits waarmee hij vijfmaal kan bieden. Je kan ook credits verdienen door vrienden en kennissen uit te nodigen.
 
Meer info en gratis registratie via www.juubeo.com/m/ea1919. (referral name: ea1919)

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje