Schadebestek Oudenaarde / Oude vzw

Deze week kreeg de club de afrekening binnen van de aangerichte schade tijdens de wedstrijd in Oudenaarde van 11 november. Het schadebestek schommelt tussen de 4.000 en 5.000 euro. Een onvoorziene kost
voor onze club, die nu in overleg zal gaan met Oudenaarde en de politie om te kijken of en wat er mogelijk verhaald wordt op derden. Intussen wordt ook de inventaris van de aangerichte schade door de bezoekende fans tijdens
de derby tegen Dender opgemaakt en ook hier is het de bedoeling om dit zeker niet zo te laten. Deze historiek indachtig doet de club dan ook een oproep aan de eigen supporters om vurige en enthousiaste ondersteuning niet te
verwarren met vandalenstreken en/of ongeregeldheden.

Oude vzw

Op de agenda van de Rechtbank Van Koophandel stond gisteren de definitieve vereffening van de Koninklijke Sportclub Eendracht Aalst waarvoor in 2002
de boeken werden neergelegd. Deze VZW met ondernemingsnummer 0407.753.653 staat los van onze huidige VZW Sportclub Eendracht Aalst met ondernemingsnummer 0477.731.829, die destijds het stamnummer overkocht om onze club op die
manier een doorstart te bezorgen. Het predicaat Koninklijke zijn we hierdoor 16 jaar geleden verloren maar dat is dan ook het enige effect van deze faling. Deze communicatie is er dan ook enkel op gericht om alle misverstanden
te vermijden.

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje