Aan het ontbijt met Nick Van Belle

Aan het ontbijt met Nick Van Belle Aan het ontbijt met Nick Van Belle

Voor de vijftiende editie van Den Eendrachter mochten we mee aanschuiven aan de ontbijttafel bij Nick Van Belle. Het begin van een aangename babbel over zijn Nina, jumping, Bali, Aalst Carnaval en zoveel meer. Voor de foto nam Nick ons mee naar een prachtig stukje Dijleland. Zoals gisteren aangekondigd hingen we ook aan de lippen van Odilon De Schrijver. Onze ploegafgevaardigde vertelt over zijn twee grote carrières: één in Afrika en één bij Eendracht Aalst.

In deze Eendrachter kunnen alle supporters ook hun stem uitbrengen voor de ‘Speler van het seizoen 2013-14’. Voorts maken we kennis met de masseur van onze spelers en zijn er ook de populaire rubrieken Supporter van de week en Schoon volk. In de archiefrubriek halen we E.Aalst – Boussu Bois uit 1953 vanonder het stof.

Den Eendrachter is zaterdagavond verkrijgbaar voor 2,50 euro aan de toegangspoorten van het stadion, alsook in de fanshop, de kantines en op Zandberg. Onze verkopers zullen ook tijdens de rust overal te zien zijn.

 

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje