Oproep / We zetten ons aal achter ons ploeg!

Oproep / We zetten ons aal achter ons ploeg! Oproep / We zetten ons aal achter ons ploeg!

Beste supporters, komende zondag zakken we weer in grote getale af naar de buren om onze ploeg aan te moedigen en naar de overwinning te schreeuwen. In het licht van de veroordeling door de voetbalbond, die uitmondde
in een boete (waarvan een belangrijk stuk voorwaardelijk) en een match achter gesloten deuren (althans voor onze supporters) in Virton, wordt met aandrang gevraagd om deze wedstrijd correct te laten verlopen. We kennen allemaal
het beladen karakter van deze derby maar merken op dat onze club zeker niet gebaat is met een verzwaring van de strafmaat. We zullen in de komende wedstrijden nog veel beroep moeten doen op onze geroemde achterban om
ons naar veiliger oorden in het klassement te voetballen. De rivaliteit met Dender heeft iets unieks en dat mogen we zeker koesteren maar het mag geen excuus vormen tot baldadigheden of vandalenstreken.

Iendracht
veroit!

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje