Sfeeractie: In oude klederdracht naar Legends Game

Sfeeractie: In oude klederdracht naar Legends Game Sfeeractie: In oude klederdracht naar Legends Game

Onze club en sfeergroep Onion Party Crew doen een oproep naar de Eendracht-supporters om zaterdag in oude klederdracht naar het Legends Game tussen Eendracht Aalst en RSC Anderlecht te komen (aftrap om 19u00). Vak I
in de staantribune zal omgetoverd worden tot “De Nieuwe Tribuun”, die afgebeeld staat op een foto uit de beginjaren van onze club. Vlak voor de aftrap zal de opmerkelijke tribunefoto uit de jaren 1919 nagebootst worden.

Wie deze week op zoek gaat naar een kostuum, passend bij 1919, kan inspiratie halen uit de serie Peaky Blinders. Om deel uit te maken van het tafereel dien je enkel jouw aanwezigheid te bevestigen via het Facebookevent en een ticket voor de staantribune aan te schaffen. Diegenen die in de juiste dresscode komen, ontvangen van de Onion Party
Crew een extra toegangsbewijs tot vak I. Het aantal deelnemers is gelimiteerd tot 150.

Om 15u30 is er de voorwedstrijd tussen onze oude gloriën bij de Dames en de huidige Eendracht Aalst Ladies. (gratis toegang hoofdtribune)

Woensdag zijn er aan de inkom van de Expo 100 tussen 14u en 18u nog tickets in
voorverkoop te bekomen voor het Legends Game. De loketten zullen voor de wedstrijd ook geopend zijn.

Let’s go oldskool!

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje