Spelers op stap met carnaval

Spelers op stap met carnaval Spelers op stap met carnaval

Traditiegetrouw trekken onze spelers met carnaval op maandagavond de stad in. Vroeger was het nog verplichte teambuilding activiteit. De laatste jaren is het vrijblijvend maar het merendeel van de spelers tekent wel steeds present. Na de training kropen ze in de huid van een pinguïn, olifant, konijn, cheerleader, bowlingkegel of breedgeschouderde rugbyspelers. Later op de avond kwam chef-kok Niels Martin de troepen nog vervoegen. Toen het clublied “Iendracht veroit” weerklonk, zongen onze spelers uit volle borst mee.

Voor Ratko Vansimpsen was het zijn eerste kennismaking met Aalst Carnaval. “In Nederland wordt het ook heel groots gevierd, dus ik wist waar ik aan toe was. Zondag was ik met de familie op de carnavalstoet in Tilburg maar op de beelden lijkt die in Aalst nog indrukwekkender. Op de carnavalsmatch was het echt genieten met de ambiance in het stadion. Die wedstrijden moet je winnen, dan kan je pas echt een feestje bouwen. Maandag kwam er nog een verlengstuk op de Grote Markt. Leuk omdat je met het team toch even kan ontspannen. Ik heb genoten van de sfeer van het Aalsters carnaval.” 

Foto’s: Yves Janssens

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje