Voorverkoop FCV Dender EH – Eendracht Aalst

Voorverkoop FCV Dender EH - Eendracht Aalst Voorverkoop FCV Dender EH - Eendracht Aalst

Maandag start op het Eendracht-secretariaat de voorverkoop voor de derby tussen FCV Dender en Eendracht Aalst van zondag 31 januari. Onze club kreeg een 1.000-tal tickets voor tribune G ter beschikking. 

De ticketprijs voor de staanplaatsen bedraagt 15 euro, voor een zitplaats is dat 18 euro. Kinderen tot 14 jaar kunnen er gratis in maar moeten hun ticket, zolang de voorraad strekt, afhalen op het Eendracht-secretariaat.  

Door de grote belangstelling wordt de Eendracht-supporters aangeraden hun tickets in voorverkoop aan te schaffen. Op de Facebookpagina van onze club lieten al een 800-tal supporters hun interesse blijken voor deze derby van de Denderstreek.

Parkeren zal mogelijk zijn aan het bezoekersvak. (Walleken)

Ons clubsecretariaat is elke weekdag geopend van 13u00 tot 17u30.

UPDATE! FCV Dender heeft 300 extra zitplaatsen ter beschikking gesteld in vak F3, naast het uitverkochte vak G. Daarvan blijven er nog 180 tickets over. Deze zijn vanaf maandag 18 januari te verkrijgen op het Eendracht-secretariaat.

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje