Stage in Spa versterkt het groepsgevoel

Stage in Spa versterkt het groepsgevoel Stage in Spa versterkt het groepsgevoel

De voorbereiding is het uitgelezen moment om het groepsgevoel weer aan te jagen. Onze ploeg trok er afgelopen weekend voor naar Spa van vrijdagavond tot en met zondag. Op het programma: dagelijkse trainingen en heel
wat extra teambuilding activiteiten. Het webteam ging een kijkje nemen en zag heel wat ijver in een opperbeste sfeer.

Driehoekstornooi

Zomers weer en uitstekende accommodaties: alle ingrediënten waren aanwezig om
er een geslaagde stage van te maken. Na het ontbijt zaterdag volgde er een driehoekstornooi. Daarin werd al op het scherp van de snee gespeeld. Het team met Figys, Razzi, Wantens, Fabris, De Neve, Belesi en Tresignie won
uiteindelijk het pleit. Jari De Vriendt toonde zich dan weer het doeltreffendst.

Know your team 

De spelers ruilden het trainingsoutfit in voor hun zwemshort en trokken vervolgens naar het olympisch
buitenzwembad. Na de opwarming met de gebruikelijke salto’s volgde een competitie. Duels om als eerste de overzijde van het zwembad te bereiken, waar een quizvraag wachtte over de ploegmaats (“Know your team“). Het
waren de niet-studenten die het haalden van de studenten.

Duatlon

Rust was hen niet gegund want na de sportmaaltijd trok de groep naar het centrum van Spa voor het zwaardere werk: 10 kilometer lopen en 25
kilometer mountainbike in de Ardense heuvels om een zo best mogelijke tijd te laten noteren. Een gebroken ketting, een lekke band, de weg kwijtraken, krampen tot achter de oren.. het hoorde er allemaal bij. Een speciale
vermelding voor de afgelegde rit van Samuel Fabris die zich duidelijk in zijn sas voelde op zijn terrein. De beste groepsprestatie kwam van de jongere generatie met Yassine Razzi, Thomas Droesbeke en Maarten Tresignie. 

De slimste Ajoin

De avond werd ingezet met een barbecue op het domein. Zoals de traditie het voorschrijft moesten de spelers, die voor het eerst mee op stage gingen, hun beste zangnoten bovenhalen. Stafleden Ronny en
Willy gaven het goede voorbeeld. Een inzending voor The Voice zit er echter nog niet meteen in. Afsluiter was een quiz “De slimste Ajoin ter wereld” met naast algemene kennisvragen ook thema’s over Den
Iendracht
, de stafleden, de reeksgenoten en internationaal voetbal. Er werd opnieuw volop strijd geleverd voor de oppergaai maar het was team “Black Jack”, met De Neve, Dekuyper, Cocchiere en Cobos Copado, die het
haalden. 

Hoogste schavot

Op zondag had student Dries Van Meirhaeghe, die de extra activiteiten met verve uitgewerkt had, nog een touwenparcours op het programma staan. Captain Gianni De Neve verzamelde
tijdens de stage de meeste punten bij de opdrachten en voegt zich op de erelijst naast Jordy Verstraeten (2019) en Falko Geenens (2018). Moe maar voldaan kon onze ploeg terug huiswaarts keren.

Bekijk hieronder de leuke
plaatjes die stage alweer opgeleverd heeft. Meer foto’s op onze officiële Instagram-pagina.

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje