Afscheid van jeugdvoorzitter Luc Ledegen

Afscheid van jeugdvoorzitter Luc Ledegen Afscheid van jeugdvoorzitter Luc Ledegen

Bij deze wensen wij jullie mede te delen dat Luc Ledegen besloten heeft om zijn mandaat als jeugdvoorzitter neer te leggen. We wensen Luc van harte te bedanken voor het geleverde werk over de voorbije jaren bij de jeugd. Onder zijn jeugdvoorzitterschap zijn een aantal belangrijke uitdagingen tot een goed einde gebracht!

De jeugdwerking is van zeer groot belang binnen onze club, vandaar dat we ook besloten hebben om de continuïteit te verzekeren. Het team dat moet zorgen voor de verdere uitbouw van onze jeugd zal worden aangestuurd door Sven Van den Bogaert, als nieuwe verantwoordelijke van de jeugd.

Eendracht Aalst wenst zijn jeugdwerking nog verder te bestendigen als de meest performante binnen onze regio. De sportieve opleiding is in dit alles primordiaal maar ook het familiale en gezellige karakter van onze club mag hierin niet ontbreken!

We wensen Sven en zijn team veel succes!

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje