Sportcomité doet uitspraak rond carnavalsmatch

Sportcomité doet uitspraak rond carnavalsmatch Sportcomité doet uitspraak rond carnavalsmatch

Het Sportcomité van de Koninklijke Belgische Voetbalbond heeft zopas beslist dat de wedstrijd Eendracht Aalst – KSV Bornem van 5 februari wordt omgezet in een 0-5-forfaituitslag. De wedstrijd werd drie minuten voor tijd, bij een 2-4 tussenstand, gestaakt omwille van racistische uitlatingen van een groepje passanten bij de carnavalsmatch aan het adres van de grensrechter.

Onze club krijgt tevens een voorwaardelijke straf van een wedstrijd achter gesloten deuren. Als er zich binnen het jaar gelijkaardige feiten voordoen wordt de straf effectief. Er is ook een boete van 2.500 euro waarvan de helft met uitstel.

Het clubbestuur is ervan overtuigd dat de vaste Eendracht-supporters niet meedoen aan dergelijk wangedrag en roept iedereen, die naar onze wedstrijden komt, op om dit in de toekomst te vermijden. Racisme wordt niet getolereerd binnen SC Eendracht Aalst. Laten we onze ploeg met z’n allen op een positieve manier naar de eindronde loodsen.

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje