Alex Di Gregorio verlaat onze club

Alex Di Gregorio verlaat onze club Alex Di Gregorio verlaat onze club

Vandaag namen Alex Di Gregorio (32) en Eendracht Aalst in onderlinge samenspraak afscheid van elkaar. Di Gregorio en voorzitter Frank De Roose benadrukken dat ze in de beste omstandigheden
uit elkaar gaan. Het voltallige bestuur wil dan ook Di Gregorio bedanken voor zijn geleverde inspanningen en doelpunten, en wenst hem veel succes in zijn verdere voetbalcarrière toe. 

Ook
Alex zelf wou nog iets kwijt: “Ik neem afscheid van de Eendracht familie om privé redenen. De afstand tussen Aalst en mijn woonplaats werd te moeilijk overbrugbaar. Ik wil graag iedereen bedanken binnen de club voor het afgelopen
seizoen. Ook de supporters wil ik bedanken voor hun steun. Ik ben er rotsvast van overtuigd dat als Eendracht Aalst op deze manier blijft evolueren, en de goede werking binnen de club blijft behouden,  topresultaten zullen
volgen”. 

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje