Eendracht loot stevig bekerparcours

© Eendracht Aalst

Vandaag werd alvast geloot voor de eerste zes rondes in de Croky Cup. Den Iendracht maakt opnieuw haar opwachting in de derde ronde die plaatsvindt op zondag 13 augustus. Er wordt in eigen huis geopend met de Luxemburgse derdenationaler RUS Gouvy als verwachte tegenstander.

Als onze ploeg haar eerste bekeropdracht tot een goed einde brengt, wachten er in de volgende ronde(s) enkele gekende namen. Op 20 augustus is de kans reëel op een verplaatsing naar Diegem Sport. In de vijfde ronde op 27 augustus wacht de overwinnaar een thuiswedstrijd met KVK Tienen of RAEC Mons als mogelijke tegenstanders. Het team dat zich ook hier weet te kwalificeren, mag zich opmaken voor een thuiswedstrijd op zondag 10 september tegen FCV Dender EH.

De eerste officiële wedstrijd wacht dus op zondag 13 augustus. Onze club bevindt zich zoals bekend nog in verkoopmodus. Zodra het voorbereidingsprogramma definitief vastligt en het webteam bereikt, posten we dit via onze clubkanalen.

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje