Milan (U16) beloond voor nationale selectie

© Eendracht Aalst

Vorige maand werd onze jeugdspeler Milan Vercruysse geselecteerd voor de nationale U16 ‘Futures’. Tijdens een dubbele oefeninterland in en tegen Denemarken kwam onze jonge Rode Duivel tweemaal aan de aftrap als rechterflankaanvaller. Milan werd nu beloond door het clubbestuur en mocht enkele onderdelen van de training met de A-kern afwerken.

Aanvoerder Falko Geenens overhandigde ook nog een geschenk en nam Milan tijdens de training onder zijn vleugels. Alle spelers kwamen tussen de oefeningen nader kennismaken. Simo Roumpoulakou gaf onze jeugdspeler een compliment voor zijn tweevoetigheid. De nationale ‘Futures’ zijn een selectie van laatmature spelers die hun groeispurt nog niet achter de rug hebben. Een aantal jaren geleden maakte Jari De Vriendt er nog deel van uit, net als Yari Verschaeren en Charles De Ketelaere. De inspirator was ook al ‘nen ajoin’: Dries Mertens.

In januari staat er al een volgende interland geprogrammeerd. Doe zo verder Milan!

Meer foto’s op onze Instagrampagina

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje