Verleng jouw abonnement voor 26 juli!

We kunnen eindelijk opnieuw uitkijken naar een normale voetbalcompetitie van onzen Iendracht! Iedereen binnen de club staat te popelen om onze supporters opnieuw te verwelkomen in het Pierre Cornelisstadion en onze ploeg naar succes te loodsen.

Het afgelopen coronajaar was zeer moeilijk voor de supporters, maar ook voor de club. Als compensatieregeling voor onze trouwste abonnees kan SC Eendracht Aalst vandaag met trots 3 pakketten voorstellen, die uitgewerkt werden samen met de supportersfederatie Eendracht Maakt Macht en waarmee je de club kan steunen.

Iedereen met een abonnement van het vorige seizoen 2020-2021 kan hier gebruik van maken vanaf 23 juni 2021 tot en met 25 juli 2021. Vanaf 26 juli 2021 vervalt deze regeling en zullen de beschikbare abonnementen aangeboden worden aan hun basisprijs, vermeld op de website. Dan kunnen ook nieuwe abonnees zich verzekeren van hun plaats. Wees er dus snel bij!

U kan via deze website uw abonnement van vorig seizoen verlengen en onze club steunen door ook één van de 3 pakketten te kiezen, die recht geven op verschillende “early bird” kortingen en cadeau’s, plus voorrang bij wedstrijden. Klik hier voor alle info over de pakketten en de voorwaarden van de compensatieregeling.

Alleen samen kunnen we onze clubtradities voortzetten en de club opnieuw groots maken!

#WEIRDOENGVOESJ #EA1919

Hoe je abonnement verlengen?

  • Surf naar www.eendracht-aalst-abonnement.be
  • Verleng je abonnement door op het vak van je abonnement 2020-2021 te klikken*
    *Nieuwe abonnees kunnen hun abonnement bestellen vanaf 26 juli 2021
  • Vul de gevraagde gegevens in voor elke persoon die een abonnement wenst te verlengen en plaats elk abonnement in je winkelmandje
  • Wil je de club steunen? Kies dan ook één van de drie “early bird” pakketten en plaats deze in je winkelmandje
  • Ga verder naar je winkelmandje en reken af

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje