Voorverkoop Hoogstraten op donderdag 3 maart

© Eendracht Aalst

Door de tussenkomst van onze supportersfederatie werd de combiregeling voor de wedstrijd van zaterdagavond 5 maart in Hoogstraten opgeheven. Desalniettemin doen Eendracht Maakt Macht en de lokale politie een oproep om de verplaatsing zo veel mogelijk met de supportersbussen te maken. Door werken rond het stadion is er namelijk maar een zeer beperkte parkeergelegenheid ter plaatse.

Het loket in Hoogstraten zal gesloten blijven. Daarom organiseert onze club een voorverkoop op donderdag 3 maart van 18u tot 20u op het secretariaat. Dan kunnen de supportersclubs hun tickets afhalen, alsook wie toch met eigen vervoer de verplaatsing maakt. De ticketprijs bedraagt 10 euro (staanplaatsen).

Kom onze ploeg mee aanmoedigen tegen de leider. Iendracht veroit!

Contacteer een supportersclub

ONZE PARTNERS

Toegevoegd aan winkelmandje